0532 403 53 34
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Koltuk Yıkama Fiyatları

03 Şubat 2019
2 kez görüntülendi
Koltuk Yıkama Fiyatları

KOLTUK YIKAMA FİYATLARI 2019

Güncel net liste fiyatlarımız 129 TL179 TL arasında değişiklik göstermektedir. Koltuğunuzun çeşidi ve büyüklüğüne göre fiyat size aktarılır. Söylenen fiyat haricinde başka bir ücret çıkartılmaz. Evinizde bulunan koltukları yıkatmanız halinde, harici olarak; yatak, sandalye, çekyat vb. eşyalarınızı normal fiyatlardan %25 indirimli olarak yıkatabilirsiniz.

Koltuk Yıkama Fiyatları

Evlerimizin dekorasyonunu tamamlayan, estetik olarak harika bir görünüm kazanmasında etkili olan, heybetli görünümleri ile odanın iç hacmini büyük ölçüde kaplayan koltuklarımız hayatımızda önemli yere sahiptir. Koltuklar gün içinde sık sık kullanıldığı için bir süre sonra ciddi anlamda kirlenmeler meydana gelmektedir. Oluşan kirlenme hem sağlığımızı tehdit ettiği gibi hem de zamanla kötü kokuların baş göstermesini ortaya çıkarabilmektedir. Evlerimizi daha hijyenik ve renk olarak daha canlı renklerin ortaya çıkmasını sağlamak için eşyaların üzerindeki kirli ve tozlu unsurları ortadan kaldırmamız gerekmektedir. Eşyaların zaman içinde üzerinde oluşan kirler ve tozlar bir süre sonra ciddi anlamda görüntü bozukluklarına sebebiyet vermektedir. Bu yüzden belli zaman aralıkları ile koltuk yıkama işlemini profesyonel yıkama firmaları tarafından yaptırmak gerekir. Profesyonel şekilde yapılacak olan yıkama işlemleri ile daha temiz ve mis gibi kolan koltuklara sahip olmak mümkündür.

Koltuk yıkama fiyatları koltuğun türüne, modeline ve büyüklüğüne, üretimde kullanılan malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Bazı koltukların temizliği kolay olabiliyorken bazıları daha fazla emek ve iş gücü gerektirir bu yüzden en doğru fiyat bilgisini firmamızı arayarak edinebilirsiniz. Koltuk temizliğinde doğru deterjan kullanmak, koltuklar içinde daha temiz olmasını vaat edecekken, hem de daha güzel kokuların etrafa saçılmasını sağlayacaktır. Bu yüzden koltuk yıkama firmaları ile iletişime geçtiğinizde bu gibi detayları öğrenerek çalışmaya başlayabilirsiniz. Böylece en doğru tatmin edici sonuca ulaşabilirsiniz.

HANGİ BÖLGELERDE FİYATLAR GEÇERLİ ?

İstanbul‘un tüm bölgelerinde koltuk yıkama fiyatlarımız geçerlidir. Geniş servis ağı sayesinde bütün bölgelere hizmetimiz mevcuttur.

KOLTUK YIKAMA FİYAT LİSTESİ

Koltuk Yıkama Fiyatı 129 TL – 179 TL

Sandalye Yıkama Fiyatı (Adet) 10 TL – 25 TL

Tek Kişilik Yatak Yıkama Fiyatı 59 TL

Çift Kişilik Yatak Yıkama Fiyatı 99 TL

Çekyat Yıkama Fiyatı 79 TL

Üçlü Koltuk Yıkama Fiyatı 79 TL

İkili Koltuk Yıkama Fiyatı 59 TL

Tekli Koltuk Yıkama Fiyatı 39 TL

Koltuk takımınızı yıkattırdığınızda, diğer yıkama hizmetlerimizden %25 indirim hakkınız olur. Minimum hizmet fiyatımız 100 TL dir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?