0532 403 53 34
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Koltuk yıkama hizmeti koltuğuma zarar verir mi?

27 Nisan 2020
56 kez görüntülendi
Koltuk yıkama hizmeti koltuğuma zarar verir mi?

Koltuk yıkama hizmeti koltuğunuza zarar vermez. Koltukların kumaşları koltuğun türüne göre değişkenlik göstermektedir. Farklı kumaş türlerine aynı işlem uygulamak doğru değildir. Müşterilerimiz değerli koltuklarını yıkatmayı düşünmekte fakat akıllarında soru işaretleri kalmaktadır.

Koltuk yıkama uygulamasında koltuk kumaşının zarar görmemesi için yapılması gereken ilk işlem koltuğun kumaşını kontrol etmektir.

Koltuk kumaş çeşit ve türleri keten, kadife, nubuk, deri – suni deri, tay tüyü vb. kumaşların zarar görmemesi için koltuk yıkama ustasının tecrübeli olması şarttır. Koltuk yıkama ustası kumaşınızı kontrol ettikten sonra uygulama yapacağı endüstriyel kimyasalı ve kumaş türüne göre uygun olan sertlikte fırça seçer. Tecrübesiz işi bilmeyen bir koltuk yıkama ustası bu seçiciliği yapamaz ve kumaşınıza zarar verebilir.

Koltuk kumaşının zarar görmemesinin önemli bir tarafı da kullanılan koltuk yıkama makınasıdır. Bizler karcher marka endüstriyel koltuk yıkama makınası kullanmaktayız.

Profesyonel olmayan ve çeki gücü stabil olmayan makinalar kumaşı görünüm olarak bozabilir. Doğru vetecrube ediilmeyen kimyasallarla koltuğunuzun yıkanması kumaşınızda aşınma, renk bozulması vb. zararlar verebilir.

Koltuğunuzun hem temiz ve hijyenik yıkanmasını, aynı zamanda zarar görmemesini istiyorsanız mutlaka tecrübeli ve işinin ehli koltuk yıkama firması ile çalışmalısınız.

Koltuğunuzu yıkatmak istiyorsanız, 532 403 53 34 nolu whatsapp hattımıza yıkanacak koltuk ve/veya çekyat, yatak eşyalarınızın resimlerini göndererek koltuk yıkama fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?