0532 403 53 34
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Koltuk yıkama fiyatları

05 Nisan 2020
67 kez görüntülendi
Koltuk yıkama fiyatları

Firmamız sadece İstanbul içi koltuk yıkama hizmeti vermektedir. Fiyatlarımız koltuk kumaş türü, boyutu, koltuk adeti vb. durumlara göre değişmektedir. Koltuk yıkamanın yanında yatak yıkama fiyatlarımızda %25 indirim uygulanmaktadır. Ayrıca bizi önceki senelerde bizi tercih eden müşterilerimize müşteri hatrı indirimi uygulamaktayız. Yıkanacak eşyalarınızı 0532 403 53 34 whatshap hattından resimleyerek gönderirseniz hızlı bir şekilde net fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Koltuk yıkamada her leke çıkıyor mu?

Genellikle çoğu lekeyi çıkartmaktayız. Fakat leke çıkartma garantisi maalesef verememekteyiz. Koltuk yıkama işleminden önce lekeye daha önce müdahale edilmişse, lekeyi çıkartması zorlaşıyor. Her lekenin çıkacağı garantisi vermek doğru değildir. Daha önce siler tarafından müdahale edilmemiş neredeyse tümünden koltuk yıkama hizmetimiz ile kurtulabilirsiniz.

Koltuk yıkama işleminden sonra koltuklar ne zaman kurur?

Koltuk yıkama işleminden sonra genellikle 4-6 saat içerisinde koltuklarınız kurur. Evin ısısı, koltuk yıkamanın yapıldığı mevsim, evi güneş görmesi vb. durumlar kuruma süresini belirler. Endüstriyel koltuk yıkama makinalarımız yüksek vakumda çekim yapar ve koltuk yıkama hizmetinden sonra koltuklarınız hafif nemli kalır.

Diğer sorularınız ve merak ettiğiniz durumlar için bizlere 0532 403 53 34’ten bizlere ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?