0532 403 53 34
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Cafelerde sandalye ve koltuk yıkama işlemleri nasıl yapılıyor?

28 Nisan 2020
75 kez görüntülendi
Cafelerde sandalye ve koltuk yıkama işlemleri nasıl yapılıyor?

İşletmelerde sandalye koltuk yıkama işlemleri için işyeri yetkilisinden randevu aldıktan sonra ekibimiz verilen randevu gün ve saatinde işletmenizde olurlar.

Cafe,restoran,lokanta vb. işletmelerde koltuk yıkama ve sandalye yıkama hizmeti mesai saati dışında kapanış saatine yaklaşık 30 dakikalık bir zaman içerisinde ekibimiz hazırlıklarını yapmaya başlar.

Koltuk yıkama ve sandalye yıkama hizmeti için işletmelerde kapanış sonrası yapılması gereklidir. Bunun nedeni endüstriyel yıkama makınamız motorunun sesi müşterilere rahatsızlık vermemesidir.

İşletmenizde yıkama işlemleri sonrası sandalyelerde ve koltuklarda yıkama kaynaklı hafif nemli bir ıslaklık kalacaktır. Yıkama yapılan eşyalarınızı ertesi güne kullanabilirsiniz. Kuruma işlemi hava sıcaklığı ve ortamın ısısına göre 4-6 saati bulabilir.

Özellikle cafe ve restoranlarda müşterileriniz koltuğunuzun kirli görüntüsünü farkederler. Kol dayama yerleri hızlı kirlenen yerlerdir. Koltuk yıkama hizmeti aldıktan sonra koltuklarınızın sanki yeni almış gibi göreceksiniz. Lobi bölgesi müşterilerin bulunduğu alanlar yıkanan koltuklarınızla farklı bir görünüm kazanacaklardır.

İşletmeniz ile ilgili koltuk yıkama ve sandalye yıkama hizmeti almak için fiyat bilgisini 532 403 53 34 nolu whatshapp hattımıza adet bilgileri ve resim atarak öğrenebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?